Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Gwarancje i zwroty

GWARANCJE

Wszystkie akumulatory są objęte gwarancją producenta, która jest wysyłana wraz z zakupionym towarem.

Szczegółowe warunki gwarancji regulują zapisy zależne od samych producentów oraz specyficzne dla danych produktów. W celu ustalenia szczegółów - zachęcamy do kontaktu z nami. Udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania z tym związane.

ZWROTY

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 10 dni kalendarzowych od daty otrzymania produktu, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania - każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.

 

Jeśli chcesz zwrócić produkt:

  1. Przed odesłaniem towaru skontaktuj się z nami, celem ustalenia przyczyn oraz kwestii zwrotu środków (WAŻNE!)
  2. Odeślij go w nieuszkodzonym stanie i w oryginalnym opakowaniu wraz z całą jego zawartością - koszt przesyłki pokrywasz sam.
  3. W ciągu 2 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).
  4. Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres email prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu. Na załączony numer konta w ciągu 7 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy.

 Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania), przekażemy Ci na wskazany adres email informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu. W ciągu 7 dni roboczych na wskazany adres zwrotny odeślemy produkt, pokrywając koszt przesyłki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl